اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل ضمن بازدید از فاز دوم کارخانه آرتاویل تایر بر ضرورت حمایت از بخش خصوصی در واحد های صنعتی اردبیل تاکید کرد
ابزار وبلاگساخت و دریافت کد متن متحرک برای وبلاگ و سایت
کانون فرهنگی هنری توحید کارخانه آرتاویل تایر(گلدستون)اردبیل - مجموعه آرتاویل تایر با برند گلدستون یکی از موفق ترین واحد تولیدی استان می باشد که بی شک نشان دهنده درایت مسئولین آن کارخانه می باشد.

عملکرد کانون - فعالیت های فرهنگی هنری - ورزشی- کتابخانه ای، آموزشی ،مراسمات مذهبی و ملی...

مجموعه آرتاویل تایر با برند گلدستون یکی از موفق ترین واحد تولیدی استان می باشد که بی شک نشان دهنده درایت مسئولین آن کارخانه می باشد.

http://uupload.ir/files/jufx_207232_orig.jpg

مجموعه آرتاویل تایر با برند گلدستون یکی از موفق ترین واحد تولیدی استان می باشد که بی شک نشان دهنده درایت مسئولین آن کارخانه می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، دکتر قاسم رحیمی در نشست مشترک با مدیر کارخانه آرتاویل تایر با اشاره به نقش موثر مجموعه آن اداره در اجرای برنامه های کارگری گفت: کارفرما بودن در دنیا امروزی یک علم روز مدیریتی است.

وی تصریح کرد: مجموعه آرتاویل تایر با برند گلدستون یکی از موفق ترین واحد تولیدی استان می باشد که بی شک نشان دهنده درایت مسئولین آن کارخانه می باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تصریح کرد: تکریم کارگران در مجموعه آرتاویل تایر در سطح عالی انجام می گیرد.
دکتر رحیمی افزود: حمایت از کالای ایرانی یکی از وظایف اصلی ماست و رویکرد این اداره کل کمک به صنعت و تولید بومی و منطقه ای با شعار کالای داخلی می خرم می باشد.

وی با اشاره به اینکه حمایت از کارفرما، حمایت از قشر کارگر است گفت: تمام قد در خدمت کارفرمایان خواهیم بود تا صدمه ای به تولید وارد نشود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل توانمدی نیروی کار با استفاده از ظرفیت های آموزش فنی و حرفه ای را مهم عنوان کرد.

در ادامه این نشست مدیرکارخانه آرتاویل تایر گفت: باید با همدلی تعصب مردم استان را به برند و محصول گلدستون بیشتر کنیم.

مدیر سابق کارخانه تراکتور ساز ی تبریز گفت: کارگر و منابع انسانی برای ما مهم بوده و در راس امور قرار دارد.
[ موضوع ] : کلي
نويسنده : یاسر
زمان : 03:58 بعدازظهر

دریافت کد بستن راست کلیک در وبلاگ