طبق موافقت ریاست محترم هیئت مدیره مجتمع صنعتی آرتاویل تایر استخر ایثار جهت رفاه حال پرسنل زحمتکش کارخانه فراهم شده است.ولذا برنامه استفاده از استخر یاد شده به شرح ذیل اعلام میگردد-شنبه از ساعت: 30/18 الی 20- سه شنبه از ساعت:20 الی 30/21 .
ابزار وبلاگساخت و دریافت کد متن متحرک برای وبلاگ و سایت
کانون فرهنگی هنری توحید کارخانه آرتاویل تایر(گلدستون)اردبیل - مجموعه آرتاویل تایر با برند گلدستون یکی از موفق ترین واحد تولیدی استان می باشد که بی شک نشان دهنده درایت مسئولین آن کارخانه می باشد.
عملکرد کانون - فعالیت های فرهنگی هنری - ورزشی- کتابخانه ای، آموزشی ،مراسمات مذهبی و ملی...
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به وبلاگ کانون فرهنگی هنری توحید مجتمع صنعتی آرتاویل تایرخوش آمديد .لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وبلاگ ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما در بهتر شدن كيفيت مطالب وبلاگ کمک کنید.شماره تماس:04533913913وآدرس کانال تلگرام:https://t.me/tohid4828206 .
مجموعه آرتاویل تایر با برند گلدستون یکی از موفق ترین واحد تولیدی استان می باشد که بی شک نشان دهنده درایت مسئولین آن کارخانه می باشد.
نوشته شده توسط یاسر در ساعت 03:58 بعدازظهر

http://uupload.ir/files/jufx_207232_orig.jpg

مجموعه آرتاویل تایر با برند گلدستون یکی از موفق ترین واحد تولیدی استان می باشد که بی شک نشان دهنده درایت مسئولین آن کارخانه می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، دکتر قاسم رحیمی در نشست مشترک با مدیر کارخانه آرتاویل تایر با اشاره به نقش موثر مجموعه آن اداره در اجرای برنامه های کارگری گفت: کارفرما بودن در دنیا امروزی یک علم روز مدیریتی است.

وی تصریح کرد: مجموعه آرتاویل تایر با برند گلدستون یکی از موفق ترین واحد تولیدی استان می باشد که بی شک نشان دهنده درایت مسئولین آن کارخانه می باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تصریح کرد: تکریم کارگران در مجموعه آرتاویل تایر در سطح عالی انجام می گیرد.
دکتر رحیمی افزود: حمایت از کالای ایرانی یکی از وظایف اصلی ماست و رویکرد این اداره کل کمک به صنعت و تولید بومی و منطقه ای با شعار کالای داخلی می خرم می باشد.

وی با اشاره به اینکه حمایت از کارفرما، حمایت از قشر کارگر است گفت: تمام قد در خدمت کارفرمایان خواهیم بود تا صدمه ای به تولید وارد نشود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل توانمدی نیروی کار با استفاده از ظرفیت های آموزش فنی و حرفه ای را مهم عنوان کرد.

در ادامه این نشست مدیرکارخانه آرتاویل تایر گفت: باید با همدلی تعصب مردم استان را به برند و محصول گلدستون بیشتر کنیم.

مدیر سابق کارخانه تراکتور ساز ی تبریز گفت: کارگر و منابع انسانی برای ما مهم بوده و در راس امور قرار دارد.
 
 

دریافت کد بستن راست کلیک در وبلاگ