طبق موافقت ریاست محترم هیئت مدیره مجتمع صنعتی آرتاویل تایر استخر ایثار جهت رفاه حال پرسنل زحمتکش کارخانه فراهم شده است.ولذا برنامه استفاده از استخر یاد شده به شرح ذیل اعلام میگردد-شنبه از ساعت: 30/18 الی 20- سه شنبه از ساعت:20 الی 30/21 .
ابزار وبلاگساخت و دریافت کد متن متحرک برای وبلاگ و سایت
کانون فرهنگی هنری توحید کارخانه آرتاویل تایر(گلدستون)اردبیل - بازدید نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل از فاز دوم کارخانه آرتاویل تایر
عملکرد کانون - فعالیت های فرهنگی هنری - ورزشی- کتابخانه ای، آموزشی ،مراسمات مذهبی و ملی...
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به وبلاگ کانون فرهنگی هنری توحید مجتمع صنعتی آرتاویل تایرخوش آمديد .لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وبلاگ ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما در بهتر شدن كيفيت مطالب وبلاگ کمک کنید.شماره تماس:04533913913وآدرس کانال تلگرام:https://t.me/tohid4828206 .
بازدید نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل از فاز دوم کارخانه آرتاویل تایر
نوشته شده توسط یاسر در ساعت 05:36 بعدازظهر

با افتتاح فاز دوم در آینده نزدیک

افزایش دو برابری تولیدات کارخانه آرتاویل تایر اردبیل

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل ضمن بازدید از فاز دوم کارخانه آرتاویل تایر بر ضرورت حمایت از بخش خصوصی در واحد های صنعتی اردبیل تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع صنعتی آرتاویل تایر,امروز20شهریورماه97 آیت الله دکترسید حسن عاملی با بیان اینکه ظرفیت ها و توانمندی های استان اردبیل فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری در بخش خصوصی به شمار میرود اظهار داشت:در همین راستا دولت باید با ارائه تسهیلات و حمایت های ویژه قدم در راه خودکفایی و توسعه اقتصادی بردارد.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با اشاره به اینکه کارخانه آرتا ویل تایر اردبیل از مجموعه های فاخر صنعتی کشور به شمار می رود تصریح کرد: در بازدیدی که به عمل آمد فاز دوم احداث این کارخانه با تجهیزات پیشرفته در مراحل پایانی است و نوید روزهای درخشانی را برای صنعت استان اردبیل می دهد.
امام جمعه اردبیل احداث دومین فاز کارخانه آرتا ویل تایر را فرصتی مناسب در استقلال اقتصادی استان عنوان کرد و گفت: صرفه جویی ارزی،اشتغال جوانان و توسعه صادرات از پیامد های احداث چنین مجموعه هایی در استان اردبیل خواهد بود.
در ادامه جناب آقای مهندس گنجی رئیس هیئت مدیره کارخانه آرتاویل تایر اردبیل از اتمام فاز دوم تولید تا ابتدای سال ۹۸ خبر داد و گفت: با راه اندازی فاز دوم زمینه اشتغال برای ۴۰۰ نفر فراهم شده و میزان تولید ۲ برابر افزایش خواهد داشت.
وی با بیان اینکه برای احداث و راه اندازی فاز دوم این کارخانه مجهزترین تجهیزات و امکانات به کار گرفته شده است افزود: پیش بینی میشود تولیدات فاز دوم ضمن خودکفایی در تولید لاستیک سیمی کشور موجب ارز آوری به میزان ۶۰ میلیون دلار نیز خواهد شد
http://uupload.ir/files/ugub_07.jpg

http://uupload.ir/files/mnnx_08.jpg

http://uupload.ir/files/wu1e_05.jpg

http://uupload.ir/files/022p_012.jpg
 
 

دریافت کد بستن راست کلیک در وبلاگ