طبق موافقت ریاست محترم هیئت مدیره مجتمع صنعتی آرتاویل تایر استخر ایثار جهت رفاه حال پرسنل زحمتکش کارخانه فراهم شده است.ولذا برنامه استفاده از استخر یاد شده به شرح ذیل اعلام میگردد-شنبه از ساعت: 30/18 الی 20- سه شنبه از ساعت:20 الی 30/21 .
ابزار وبلاگساخت و دریافت کد متن متحرک برای وبلاگ و سایت
کانون فرهنگی هنری توحید کارخانه آرتاویل تایر(گلدستون)اردبیل - بازدیددوره ای استانداراردبیل از روند تکمیل بخش دوم کارخانه لاستیک آرتاویل تایر
عملکرد کانون - فعالیت های فرهنگی هنری - ورزشی- کتابخانه ای، آموزشی ،مراسمات مذهبی و ملی...
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به وبلاگ کانون فرهنگی هنری توحید مجتمع صنعتی آرتاویل تایرخوش آمديد .لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وبلاگ ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما در بهتر شدن كيفيت مطالب وبلاگ کمک کنید.شماره تماس:04533913913وآدرس کانال تلگرام:https://t.me/tohid4828206 .
بازدیددوره ای استانداراردبیل از روند تکمیل بخش دوم کارخانه لاستیک آرتاویل تایر
نوشته شده توسط یاسر در ساعت 09:05 بعدازظهر

استاندار اردبیل در بازدید از روند تکمیل بخش دوم کارخانه لاستیک اردبیل گفت : با بهره برداری از طرح توسعه این کارخانه تا پایان امسال بیش از 400 شغل مستقیم در استان ایجاد می شود .


به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع صنعتی آرتاویل تایر ؛ اکبر بهنام جو با اشاره به سابقه درخشان این کارخانه در کیفیت و کمیت تولید و رقابت آن با کارخانه های مهم دنیا ، افزود : برای تکمیل طرح توسعه کارخانه یک هزار میلیارد تومان سرمایه گذار اعتبار گذاشته است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر یک هزار و 300 نفر در کارخانه مشغول به کار هستند، اضافه کرد : با بهره برداری از طرح توسعه این کارخانه برای 400 نفر اشتغال مستقیم ایجاد می شود .

استاندار اردبیل فعالیت کارخانه آرتاویل تایر در حوزه اقتصاد مقاومتی و افزایش تولید آن را با تمامی مشکلات و تحریم ها یاد آور شد و گفت : این کارخانه 30 درصد از نیاز به واردات کشور را رفع می کند در حالی که محصول تولیدی آن از نظر کیفیت و قیمت بسیار مرغوب و مقرون به صرفه است.
 
 

دریافت کد بستن راست کلیک در وبلاگ