طبق موافقت ریاست محترم هیئت مدیره مجتمع صنعتی آرتاویل تایر استخر ایثار جهت رفاه حال پرسنل زحمتکش کارخانه فراهم شده است.ولذا برنامه استفاده از استخر یاد شده به شرح ذیل اعلام میگردد-شنبه از ساعت: 30/18 الی 20- سه شنبه از ساعت:20 الی 30/21 .
ابزار وبلاگساخت و دریافت کد متن متحرک برای وبلاگ و سایت
کانون فرهنگی هنری توحید کارخانه آرتاویل تایر(گلدستون)اردبیل - بازدید مدیر عامل بانک صنعت و معدن از کارخانه آرتاویل تایر
عملکرد کانون - فعالیت های فرهنگی هنری - ورزشی- کتابخانه ای، آموزشی ،مراسمات مذهبی و ملی...
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به وبلاگ کانون فرهنگی هنری توحید مجتمع صنعتی آرتاویل تایرخوش آمديد .لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وبلاگ ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما در بهتر شدن كيفيت مطالب وبلاگ کمک کنید.شماره تماس:04533913913وآدرس کانال تلگرام:https://t.me/tohid4828206 .
بازدید مدیر عامل بانک صنعت و معدن از کارخانه آرتاویل تایر
نوشته شده توسط یاسر در ساعت 10:33 قبل‏ازظهر

به گزاش روابط عمومی و کانون فرهنگی هنری توحید:

حسین مهری روز سه شنبه در بازدید از واحدهای تولیدی استان که معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل نیز حضور داشت ،  افزود: این سرمایه گذاری در بحث ایجاد واحدهای تولیدی ، طرح های توسعه فعالیت های صنعتی و نیز تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی بوده است.

وی بیان کرد: در آینده نیز اولویت اول بانک، تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی است که به علت نوسانات ارز دچار مشکل شده و به سرمایه در گردش نیاز دارند.

به گفته وی، اولویت دیگر این بانک هم سرمایه گذاری در طرح های توسعه ای بوده و طرح های صادرات محور نیز در استان مورد حمایت قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به ایکه 25 درصد اشتغال استان اردبیل مربوط به بخش صنعت است، بیان کرد: بانک صنعت و معدن آمادگی تامین سرمایه و اعتبار مورد نیاز سرمایه گذاران را در استان دارد.

مهری تاکید کرد که هر واحد صنعتی که در زمینه تامین سرمایه و مسادل مالی دارای مشکل باشد این بانک آن را مورد حمایت قرار داده و در این زمینه کلینیک ارزیابی تشکیل داده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از برنامه های بانک صنعت و معدن آمایش با هدف بومی سازی و نقش آفرینی در استان هاست اظهار داشت: قابلیت ها و ظرفیت های هریک از استان ها از سوی این بانک شناسایی می شود تا واحد های تولیدی و صنعتی در ورود به بازار رقابت مشکلی نداشته باشند.


بازدید از آرتا پلاست،آرتا ویل تایر،آذر ساروج ،شرکت رویای هفت آسمان سبلان و کارخانه مایوان (تولید مینی بوس) از جمله برنامه های سفریک روزه مدیر عامل بانک صنعت و معدن به استان اردبیل است .

http://uupload.ir/files/qqdr_b_49825.jpg

http://uupload.ir/files/2fwy_dsc00115.jpg
 
 

دریافت کد بستن راست کلیک در وبلاگ