اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل ضمن بازدید از فاز دوم کارخانه آرتاویل تایر بر ضرورت حمایت از بخش خصوصی در واحد های صنعتی اردبیل تاکید کرد
ابزار وبلاگساخت و دریافت کد متن متحرک برای وبلاگ و سایت
کانون فرهنگی هنری توحید کارخانه آرتاویل تایر(گلدستون)اردبیل - بازدید مدیر عامل بانک صنعت و معدن از کارخانه آرتاویل تایر

عملکرد کانون - فعالیت های فرهنگی هنری - ورزشی- کتابخانه ای، آموزشی ،مراسمات مذهبی و ملی...

بازدید مدیر عامل بانک صنعت و معدن از کارخانه آرتاویل تایر

به گزاش روابط عمومی و کانون فرهنگی هنری توحید:

حسین مهری روز سه شنبه در بازدید از واحدهای تولیدی استان که معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل نیز حضور داشت ،  افزود: این سرمایه گذاری در بحث ایجاد واحدهای تولیدی ، طرح های توسعه فعالیت های صنعتی و نیز تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی بوده است.

وی بیان کرد: در آینده نیز اولویت اول بانک، تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی است که به علت نوسانات ارز دچار مشکل شده و به سرمایه در گردش نیاز دارند.

به گفته وی، اولویت دیگر این بانک هم سرمایه گذاری در طرح های توسعه ای بوده و طرح های صادرات محور نیز در استان مورد حمایت قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به ایکه 25 درصد اشتغال استان اردبیل مربوط به بخش صنعت است، بیان کرد: بانک صنعت و معدن آمادگی تامین سرمایه و اعتبار مورد نیاز سرمایه گذاران را در استان دارد.

مهری تاکید کرد که هر واحد صنعتی که در زمینه تامین سرمایه و مسادل مالی دارای مشکل باشد این بانک آن را مورد حمایت قرار داده و در این زمینه کلینیک ارزیابی تشکیل داده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از برنامه های بانک صنعت و معدن آمایش با هدف بومی سازی و نقش آفرینی در استان هاست اظهار داشت: قابلیت ها و ظرفیت های هریک از استان ها از سوی این بانک شناسایی می شود تا واحد های تولیدی و صنعتی در ورود به بازار رقابت مشکلی نداشته باشند.


بازدید از آرتا پلاست،آرتا ویل تایر،آذر ساروج ،شرکت رویای هفت آسمان سبلان و کارخانه مایوان (تولید مینی بوس) از جمله برنامه های سفریک روزه مدیر عامل بانک صنعت و معدن به استان اردبیل است .

http://uupload.ir/files/qqdr_b_49825.jpg

http://uupload.ir/files/2fwy_dsc00115.jpg
[ موضوع ] : کلي
نويسنده : یاسر
زمان : 10:33 قبل‏ازظهر

دریافت کد بستن راست کلیک در وبلاگ