نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل ضمن بازدید از فاز دوم کارخانه آرتاویل تایر بر ضرورت حمایت از بخش خصوصی در واحد های صنعتی اردبیل تاکید کرد
ابزار وبلاگساخت و دریافت کد متن متحرک برای وبلاگ و سایت
کانون فرهنگی هنری توحید کارخانه آرتاویل تایر(گلدستون)اردبیل - استاندار اردبیل: کارگران در خط مقدم خنثی‌سازی تحریم‌های دشمنان قرار دارند .
عملکرد کانون - فعالیت های فرهنگی هنری - ورزشی- کتابخانه ای، آموزشی ،مراسمات مذهبی و ملی...
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به وبلاگ کانون فرهنگی هنری توحید مجتمع صنعتی آرتاویل تایرخوش آمديد .لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وبلاگ ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما در بهتر شدن كيفيت مطالب وبلاگ کمک کنید.شماره تماس:04533913913وآدرس کانال تلگرام:https://t.me/tohid4828206 .
استاندار اردبیل: کارگران در خط مقدم خنثی‌سازی تحریم‌های دشمنان قرار دارند .
نوشته شده توسط یاسر در ساعت 07:53 بعدازظهر

به گزارش روابط عمومی وامور فرهنگی مجتمع صنعتی آرتاویل تایر،اکبر بهنامجو در همایش کار و تلاش ویژه جامعه کارگری که به همت مجتمع صنعتی آرتاویل تایر به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مجتمع فدک اردبیل  برگزار شداظهار کرد: ا
مبارزه با استکبار جهانی را در جنگ تمام عیار اقتصادی با تکیه بر توان داخلی و افزایش تولید ملی یادآور شد و خاطرنشان کرد: کارگران در این جنگ اقتصادی در خط مقدم مقابله و مبارزه قرار دارند به طوری که باید قدر تلاش این جهادگران و مجاهدان واقعی را در مسیر توانمندی اقتصادی بدانیم.
رئیس شورای اداری استان اردبیل بیان کرد: وظیفه ذاتی ما حمایت از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان است و اگر مدیران ما امروز از این بابت در جهنم نباشند در برزخ همواره دغدغه اشتغال و افزایش تولید را دارند.
بهنامجو با بیان اینکه در عبور و گذر از این مشکلات و فشارها قطعا کارآفرینان و سرمایه‌گذاران با تحمل و بردباری سعی می‌کنند تا تولید را سرپا نگهدارند، تصریح کرد: نمونه این حرکت صبورانه را در کارخانه آرتاویل تایر شاهد بودیم که در یک مدت کوتاهی این کارخانه تعطیل شد اما همراهی و سعه صدر کارگران به حدی بود که ما کوچکترین اعتراض‌ها و تحصن کارگری را شاهد نبودیم.
وی قناعت و صبوری را از ویژ‌گی‌های کارگران شایسته و عزتمند استان اردبیل برشمرد و گفت: این کارخانه هم اکنون با تولید 30 هزار حلقه لاستیک بیش از 75 میلیون دلار درآمد ارزی را نصیب چرخه اقتصادی این استان می‌کند و در حقیقت این کارخانه در فازهای جدید می‌تواند هم به تولید متنوع و هم جذب کارگران بیشتر اقدام کند.
استاندار اردبیل تاکید مقام معظم رهبری را در سال حمایت از کالای ایرانی یادآور شد و اظهار کرد: همانگونه که معظم‌له تاکید کردند جهادگران واقعی امروز کشور کارگران و سرمایه‌گذاران و کارآفرینانی هستند که تلاششان بر استقلال و خودکفایی کشور است.

http://uupload.ir/files/akj9_photo_2019-02-09_09-40-01.jpg
 
 

دریافت کد بستن راست کلیک در وبلاگ