طبق موافقت ریاست محترم هیئت مدیره مجتمع صنعتی آرتاویل تایر استخر ایثار جهت رفاه حال پرسنل زحمتکش کارخانه فراهم شده است.ولذا برنامه استفاده از استخر یاد شده به شرح ذیل اعلام میگردد-شنبه از ساعت: 30/18 الی 20- سه شنبه از ساعت:20 الی 30/21 .
ابزار وبلاگساخت و دریافت کد متن متحرک برای وبلاگ و سایت
کانون فرهنگی هنری توحید کارخانه آرتاویل تایر(گلدستون)اردبیل - استاندار اردبیل: کارگران در خط مقدم خنثی‌سازی تحریم‌های دشمنان قرار دارند .
عملکرد کانون - فعالیت های فرهنگی هنری - ورزشی- کتابخانه ای، آموزشی ،مراسمات مذهبی و ملی...
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به وبلاگ کانون فرهنگی هنری توحید مجتمع صنعتی آرتاویل تایرخوش آمديد .لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وبلاگ ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما در بهتر شدن كيفيت مطالب وبلاگ کمک کنید.شماره تماس:04533913913وآدرس کانال تلگرام:https://t.me/tohid4828206 .
استاندار اردبیل: کارگران در خط مقدم خنثی‌سازی تحریم‌های دشمنان قرار دارند .
نوشته شده توسط یاسر در ساعت 07:53 بعدازظهر

به گزارش روابط عمومی وامور فرهنگی مجتمع صنعتی آرتاویل تایر،اکبر بهنامجو در همایش کار و تلاش ویژه جامعه کارگری که به همت مجتمع صنعتی آرتاویل تایر به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مجتمع فدک اردبیل  برگزار شداظهار کرد: ا
مبارزه با استکبار جهانی را در جنگ تمام عیار اقتصادی با تکیه بر توان داخلی و افزایش تولید ملی یادآور شد و خاطرنشان کرد: کارگران در این جنگ اقتصادی در خط مقدم مقابله و مبارزه قرار دارند به طوری که باید قدر تلاش این جهادگران و مجاهدان واقعی را در مسیر توانمندی اقتصادی بدانیم.
رئیس شورای اداری استان اردبیل بیان کرد: وظیفه ذاتی ما حمایت از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان است و اگر مدیران ما امروز از این بابت در جهنم نباشند در برزخ همواره دغدغه اشتغال و افزایش تولید را دارند.
بهنامجو با بیان اینکه در عبور و گذر از این مشکلات و فشارها قطعا کارآفرینان و سرمایه‌گذاران با تحمل و بردباری سعی می‌کنند تا تولید را سرپا نگهدارند، تصریح کرد: نمونه این حرکت صبورانه را در کارخانه آرتاویل تایر شاهد بودیم که در یک مدت کوتاهی این کارخانه تعطیل شد اما همراهی و سعه صدر کارگران به حدی بود که ما کوچکترین اعتراض‌ها و تحصن کارگری را شاهد نبودیم.
وی قناعت و صبوری را از ویژ‌گی‌های کارگران شایسته و عزتمند استان اردبیل برشمرد و گفت: این کارخانه هم اکنون با تولید 30 هزار حلقه لاستیک بیش از 75 میلیون دلار درآمد ارزی را نصیب چرخه اقتصادی این استان می‌کند و در حقیقت این کارخانه در فازهای جدید می‌تواند هم به تولید متنوع و هم جذب کارگران بیشتر اقدام کند.
استاندار اردبیل تاکید مقام معظم رهبری را در سال حمایت از کالای ایرانی یادآور شد و اظهار کرد: همانگونه که معظم‌له تاکید کردند جهادگران واقعی امروز کشور کارگران و سرمایه‌گذاران و کارآفرینانی هستند که تلاششان بر استقلال و خودکفایی کشور است.

http://uupload.ir/files/akj9_photo_2019-02-09_09-40-01.jpg
 
 

دریافت کد بستن راست کلیک در وبلاگ