طبق موافقت ریاست محترم هیئت مدیره مجتمع صنعتی آرتاویل تایر استخر ایثار جهت رفاه حال پرسنل زحمتکش کارخانه فراهم شده است.ولذا برنامه استفاده از استخر یاد شده به شرح ذیل اعلام میگردد-شنبه از ساعت: 30/18 الی 20- سه شنبه از ساعت:20 الی 30/21 .
ابزار وبلاگساخت و دریافت کد متن متحرک برای وبلاگ و سایت
کانون فرهنگی هنری توحید کارخانه آرتاویل تایر(گلدستون)اردبیل - معاون پارلمانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تاکنون یک هزار و 200 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف در سطح استان‌ها انجام ش
عملکرد کانون - فعالیت های فرهنگی هنری - ورزشی- کتابخانه ای، آموزشی ،مراسمات مذهبی و ملی...
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به وبلاگ کانون فرهنگی هنری توحید مجتمع صنعتی آرتاویل تایرخوش آمديد .لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وبلاگ ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما در بهتر شدن كيفيت مطالب وبلاگ کمک کنید.شماره تماس:04533913913وآدرس کانال تلگرام:https://t.me/tohid4828206 .
معاون پارلمانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تاکنون یک هزار و 200 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف در سطح استان‌ها انجام ش
نوشته شده توسط یاسر در ساعت 07:52 بعدازظهر

به گزارش روابط عمومی وامور فرهنگی مجتمع صنعتی آرتاویل تایر ،همایش کار و تلاش ویژه جامعه کارگری به همت مجتمع صنعتی آرتاویل تایربه مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مجتمع فدک اردبیل برگزار شد.
ابتدا دراین همایش جناب آقای مهندس صادق نژاد مدیر اداری و منابع انسانی کارخانه آرتاویل تایر ضمن عرض ادب و خیر مقدم  به مسئولین و کارگران زحمتکش و تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: از روحیه جهادی و تلاشگر معاون پارلمانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار محبوب و تلاشگر استان اردبیل که پیگیر مسایل و موضوعات مختلف به ویژه توسعه سرمایه‌گذاری در استان‌ هستند قدردانی می‌کنیم و بر این باوریم وجود چنین مدیران توانمند و اخلاق‌مدار شایسته‌ترین جبهه کار و تلاش را به وجود می‌آورد.
درادامه این همایش میرهادی رومیانی در همایش کار و تلاش ویژه جامعه کارگری به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مجتمع فدک اردبیل اظهار کرد: استاندار اردبیل در کنار مجمع نمایندگان این استان در تعامل و ارتباطی که با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دارند سعی در افزایش اعتبارات و اخذ مجوزهای لازم در حمایت از سرمایه‌گذاری در این استان دارند تا ابرپروژه‌های متعدد شکل عملیاتی و اجرایی به خود بگیرد.
وی سرمایه‌گذاری یک هزار و 200 میلیارد تومانی در استان‌ها را یادآور شد و خاطرنشان کرد: از محل صندوق توسعه ملی 1.5 میلیارد دلار منابع برای توسعه روستاها در نظر گرفته شده که 6 هزار میلیارد تومان آن پرداخت و قرار است 7 هزار میلیارد تومان نیز با تائید بانک مرکزی به صاحبان طرح‌ها در این حوزه پرداخت شود.
معاون پارلمانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌کنیم با این فرآیندها سرمایه‌گذاری و اشتغال جدید در استان‌ها بیش از این رونق گیرد، افزود: تلاش ما بر این است تا 200 میلیارد تومان منابع مرتبط به توسعه روستاها را جذب کنیم تا یک جهش واقعی را در توسعه اقتصادی به دست توانمند کارگران شاهد باشیم.
رومیانی تیم مدیریتی دولت را با اولویت ایجاد اشتغال و تولید در راستای حمایت از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان موفق و کارآمد توصیف کرد و افزود: ما در 40 سالگی انقلاب که مرز پختگی محسوب می‌شود باید بیش از این با عصای تدبیر و امید عمل کنیم تا بهترین نتایج و خروجی را از این فعالیت‌ها شاهد باشیم.
وی بیان کرد: مجلس در حقیقت با ریل‌گذاری و سیاست‌گذاری درست می‌تواند دولت را در انجام بسیاری از کارها و اقدامات شاخص کمک و یاری کند که امیدواریم در 40 سالگی انقلاب جامعه کار و تلاش این استان بتواند نقش اصلی و اساسی خود را در مسیر تحول انجام دهد.
 
 

دریافت کد بستن راست کلیک در وبلاگ