طبق موافقت ریاست محترم هیئت مدیره مجتمع صنعتی آرتاویل تایر استخر ایثار جهت رفاه حال پرسنل زحمتکش کارخانه فراهم شده است.ولذا برنامه استفاده از استخر یاد شده به شرح ذیل اعلام میگردد-شنبه از ساعت: 30/18 الی 20- سه شنبه از ساعت:20 الی 30/21 .
ابزار وبلاگساخت و دریافت کد متن متحرک برای وبلاگ و سایت
کانون فرهنگی هنری توحید کارخانه آرتاویل تایر(گلدستون)اردبیل - دوره آموزشی آشنایی با ارگونومی در شرکت آرتاویل تایر برگزار شد.
عملکرد کانون - فعالیت های فرهنگی هنری - ورزشی- کتابخانه ای، آموزشی ،مراسمات مذهبی و ملی...
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به وبلاگ کانون فرهنگی هنری توحید مجتمع صنعتی آرتاویل تایرخوش آمديد .لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وبلاگ ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما در بهتر شدن كيفيت مطالب وبلاگ کمک کنید.شماره تماس:04533913913وآدرس کانال تلگرام:https://t.me/tohid4828206 .
دوره آموزشی آشنایی با ارگونومی در شرکت آرتاویل تایر برگزار شد.
نوشته شده توسط یاسر در ساعت 09:13 قبل‏ازظهر

دوره آموزشی آشنایی با ارگونومی در شرکت آرتاویل تایر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع صنعتی آرتاویل تایر

دومین دوره آموزشی آشنایی با علم ارگونومی و کاربرد آن درسالن اجتماعات شرکت آرتاویل تایردراردبیل به مدت 3 روز توسط واحد ايمني، بهداشت و با همكاري واحد روابط عمومی وامورفرهنگی مجتمع ، در راستاي انجام صرفه جويي در هزينه هاي آموزش نيروي انساني دوره آموزشی ارگونومی برگزار شد.

تدریس سرفصل های مربوط به این دوره آموزشی را ˈ طاها محمد حسینی ˈ از مرکز بهداشت حرفه ای استان اردبیل  و دارای مدرک کارشناسی ارشد ارگونومی بر عهده داشت.
آشنایی با تعاریف و مفاهیم در حیطه دانش ارگونومی، آشنایی با متدهای ارگونومیک در محل کار، آشنایی با شاخص های آرگونومیک استرس در حیطه کار، آشنایی با نتایج عمده عدم توجه به اصول آرگونومی و آشنایی با سیستم ها و ماهیت اقتصادی آرگونومی، آشنایی با آنتروپومتری در طراحی و آشنایی با فهریت های بازرسی آرگونومی در حیطه دانش از سرفصل های این دوره آموزشی بود.


http://uupload.ir/files/zy7m_%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%88%D9%85%DB%8C4.jpg
 
 

دریافت کد بستن راست کلیک در وبلاگ