طبق موافقت ریاست محترم هیئت مدیره مجتمع صنعتی آرتاویل تایر استخر ایثار جهت رفاه حال پرسنل زحمتکش کارخانه فراهم شده است.ولذا برنامه استفاده از استخر یاد شده به شرح ذیل اعلام میگردد-شنبه از ساعت: 30/18 الی 20- سه شنبه از ساعت:20 الی 30/21 .
ابزار وبلاگساخت و دریافت کد متن متحرک برای وبلاگ و سایت
کانون فرهنگی هنری توحید کارخانه آرتاویل تایر(گلدستون)اردبیل - بازدید از طرح توسعه آرتاویل تایر
عملکرد کانون - فعالیت های فرهنگی هنری - ورزشی- کتابخانه ای، آموزشی ،مراسمات مذهبی و ملی...
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به وبلاگ کانون فرهنگی هنری توحید مجتمع صنعتی آرتاویل تایرخوش آمديد .لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وبلاگ ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما در بهتر شدن كيفيت مطالب وبلاگ کمک کنید.شماره تماس:04533913913وآدرس کانال تلگرام:https://t.me/tohid4828206 .
بازدید از طرح توسعه آرتاویل تایر
نوشته شده توسط یاسر در ساعت 05:50 بعدازظهر

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع صنعتی آرتاویل تایر:

دکتر رامین صادقی سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل با بیان اینکه اجرای طرح توسعه تایرهای سیمی برای خودروهای سنگین با جدیت در این کارخانه دنبال می شود گفت : این واحد صنعتی امروز افتخار صنعت تایر کشور ویکی از مهمترین واحدهای صنعتی استان اردبیل است.

صادقی درجریان بازدید از طرح توسعه کارخانه آرتاویل تایر با اشاره به فعالیت جدی و روند اجرایی این کارخانه اظهار داشت: آرتاویل تایر سالها با فعالیت ارزشمند و تولید باکیفیت همواره پله های ترقی، تعالی و پیشرفت را به عنوان یک واحد صنعتی پویا و رو به رشد پیموده است

وی تصریح کرد: آرتاویل تایر با تکیه بر توانمندی مدیران، کارشناسان و کارکنان ساعی و ارزشمند خویش و با تولید محصولات با کیفیت همچون گذشته در صنعت تایر کشور فعال بوده است.

سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان با اشاره به اینکه مهمترین برنامه شرکت اتمام طرح توسعه است و با جدیت دنبال می شود تا در نیمه اول سال 98 به بهره برداری برسد گفت: تولید تایرهای سنگین سیمی برای اتوبوس، کامیون و... از اهداف طرح توسعه می باشد و علیرغم آن برای 350 نفرنیز اشتغال جدید ایجاد خواهد نمود

http://ard.mimt.gov.ir//parameters/mimt/modules/cdk/upload/content/news/137892/image_2019_3_7-16_47_45_472_NjC.jpg
 
 

دریافت کد بستن راست کلیک در وبلاگ